28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)



Írd ide hozzászólásod:

Laccy93
Laccy93 [1195]
Továbbjutási esélyeinkről mit gondoltok? Azt néztem, hogy ha a skótok ma nem nyernek és mi megverjük őket, akkor nyilván a 3. hely garantált. Albánia már játszott 2 meccset, 1 pontjuk van. Ha nem verik meg a spanyolokat, akkor nekik is maximum kettő pontjuk lesz, tehát mögöttünk lennének a rangsorban. Nyilván ott a horvát-olasz meccs eredménye is beleszólhat, hogy ki lesz a harmadik. Ott mondjuk egy döntetlen nekünk tökéletes lenne. Többi csoportról egyelőre nehéz jósolni, de majd ha lejátszották a második fordulót akkor már jobban kirajzolódik a helyzet. Szerintem nem lehetetlen, de a skótokat ütni kell mindenképp.

Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk

Vissza

Fórumszabályzat