28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Korsós Gyurit szerintetek ma még meghívják a M4 stúdiójába? Ő volt ugye az egyetlen, aki felvállalta, hogy megadta volna a bíró helyében a gólt. Egyébként valószínűleg én is. Azaz inkább úgy pontosítok, hogy nem lepődtem volna meg, ha lefújja, de azon sem, hogy végül nem fújt. Ez tényleg az a szituáció, amit így is, úgy is meg lehet ítélni, nincs egyértelmű jó válasz szerintem.

A VAR-ral kapcsolatosan pedig sokan tévedésben vannak, és rohadtul unom már ezeket a "legalább megnézhették volna / megnézethették volna a bíróval, ha már egyszer van a VAR" típusú véleményeket. Először is, a videoszobában ülők minden kétes esetet azonnal visszanéznek, ez itt is megtörtént. Másodszor, a játékvezetőt csak akkor hívják ki, ha egyértelműnek tűnően tévedett. Ez itt nem valósult meg, épp azért, mert a szituáció nagyon véleményes.

Végül még annyi, hogy tök jó, hogy már mikrochip-technológia is van, és azt is vissza lehet nézni tizedmásodpercre pontosan, hogy a labdát mikor mekkora erőhatás érte, mint azt a portugál-cseh meccsen esett, végül kezezés miatt meg nem adott gólnál láttuk. De amíg van egy ilyen szituáció, mint Gündoğané és Vilié, ami teljesen szubjektív, és iránymutatás sincs igazán rá, addig talán felesleges erőlködni.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

jawsika
jawsika [4149]
Na, ti megadtátok volna?
Bevallom, én meg. De ahogy látom, nagy a felháborodás.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat