A tegnap esti döntetlen nekünk a lehető legrosszabb eredmény. Egyrészt ezzel a svájciakat sem érhetjük már biztosan utol, azaz a második hely már garantáltan elúszott, csak a harmadikra pályázhatunk. Másrészt a skótok extra motiváltak lesznek ellenünk, hiszen nekik bármilyen szűk győzelem minden valószínűség szerint elég a továbbjutáshoz. Ellenben, ha 0 pontjuk lenne, még nálunk is több, négy-öt gólos győzelmet kellett volna aratniuk a zárómeccsen, amire gyakorlatilag semmi esélyük.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.