28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)



Írd ide hozzászólásod:

Laccy93
Laccy93 [1195]
Egyetértek. Nekem ezerszer szimpatikusabbak, mint a portugálok. Amúgy se szeretem őket, nem tudtam őszintén nekik szurkolni. Georgia meg tök jó meccseket játszott, szerintem megérdemelték bőven.

Az utóbbi időben csak nagyon ritkán fejezem be, amit elk

Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
Ezzel most lehet egyedül leszek, de nekem a grúzok játéka nagyon tetszett. Megérdemelték a nyertes meccset. Tanúlság: nem matekozni kell, hanem focizni.

Vissza

Fórumszabályzat