Én meg azért fizettem most elő, mert úgy értettem, hogy él az előtöltés PC-n. 
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Én meg azért fizettem most elő, mert úgy értettem, hogy él az előtöltés PC-n. 

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Bezzeg konzolra már 25-én vasárnap meglehetett ezt tenni.Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!