28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: Outlaws



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28897]
The preload for Star Wars Outlaws on PC starts on 26th August 2024 at 11am (BST) / 6am (ET).

Here's the Outlaws preload time in more time zones:

West Coast US: 3am (PT)
Central US: 5am (CT)
East Coast US: 6am (ET)
UK: 11am (BST)
Europe: 12pm (CEST)
Japan: 7pm (JST)
Australia: 8pm (AET)

Szóval ma dél.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Nop, ott a kérdőjel, csak az előtte lévő zárójel lehet bezavart kicsit. Olvastam, hogy PC-n kicsit később lesz az előtöltés, mint konzolon, és reggel 6-kor bizony még nem tudtam előtölteni. De remélem mire haza érek fél 6-ra, már nem lesz probléma.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Peace
Peace [28897]
Jah hogy kérdőjel volt a végén. Én meg azért fizettem most elő, mert úgy értettem, hogy él az előtöltés PC-n.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Na, akkor lesz (van) PC-re is előtöltés, helyes.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Peace
Peace [28897]
Király! És elvileg 00:01-től lehet is indítani!
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
PC-s társaim...elő lehet már tölteni a Gold/Ultimate kiadásokat (az előfizuban asszem az Ultimate van)? Csak, mert reggel 6-kor amikor felkeltem, még nem lehetett. Bezzeg konzolra már 25-én vasárnap meglehetett ezt tenni.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat