28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az IO Interactive adja ki a MindsEye-t [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Tudom, hogy ma már a játékok karakterei mögött színészek vannak és ezért pont úgy kéne rájuk nézni, mint egy filmre. Szóval ha a HP-ben meglátom Snape professzort, nem kiálltok fel, hogy de hiszen ez Gruber a Die Hardból! De a játékoknál azért - legalábbis eddig - teljesen egeydi karakterek voltak. Mert nem lefilmezték a színészt, hanem csak a mozgását, mimikáját, hangját használták fel. Őt magát pedig valamennyire azért megváltoztatták. Pl Karát a Ditroitból nem ismertem fel az őt alakító színésznőről a The Boysban.
Viszont most egy az egyben látni A Mafia 3 főhősét egy másik játékban.... fura érzés.

Vissza

Fórumszabályzat