Egy pillanatra elgondolkoztam de aztán rájöttem hogy Te ilyen vicces fiú vagy.
A korábbiakra: szerintem tök jó, hogy van, én többségében azért csokorban csinálom, tehát összegyűlik pár napra való, és akkor egyben nyomkodom végig. De így is leginkább addig jutok, hogy csak bámulom és "hmm, ismerős, passz" vagy "hmm, ez mi a tököm lehet, tuti valami idióta japán konzolra kiadott régiózáras Mario crossover 86-ból, passz". Azt el tudom képzelni, hogy ismétlődjenek néha címek, csak mondjuk kevésbé egyértelmű screenshotokkal. Más kérdés, hogy én nem "csalok", tehát nem googlezok, vagy ilyesmi. Ha megvan az agyamban a szükséges tudás a kitaláláshoz, akkor megvan, ha nincs, akkor nincs.
Eleve a netes keresgélős hozzáállást nem is értettem soha.

A kibaszás társas játék, sose feledd.