28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

Gilgamesh
Gilgamesh [2447]
Szép név Szólíthatlak vízfejnek? Bár az sértő is lehet, szal nem
Mint mondtam a Bibliai ismereteim nem túl szélesek, a harmadik tesóról nem is tudtam! Magyarán én is tanultam valamit a topicból, és lehetőleg meg ne verjetek a sötétségemért
Kérdés1: Mér bűn a vérfertőzés? Nem mintha tervezném a dolgot, csak kíváncsi vagyok a teológiai nézetre ( a biológiait má ismerem, nem sok királyt zavart, bár ők nem tudták).
Kérdés2: Széth mit csinált? Úgy általában, és az adott eset alatt?

"Ne törődj vele, hogy mit mondanak, Az vagy akinek tartod magad!"

Nagy Fej
Nagy Fej [290]
Hé Gilgababy ,csak ne olyan gyorsan!
Hisz Káinék hárman voltak:
Káin, Ábel, Széth.
Én a vérfertőzést sem tartom kizártnak ,mert akkoriban ez még nem volt bűn.(Isten csak később jelentette ki ,hogy ez az)Sőt valszeg azért nem volt bűn ,mert akkor még ez szükséges volt a fennmaradáshoz.

Ha pedig nem ez a helyes válasz, akkor jönnek képbe a nefilik.

Amúgy télleg király ez a topic, sokat tanultam belőle.(nem hurrogni!)

"Színház az egész világ és szinész benne minden férfi és nő!" (William Shakespeare)

Vissza

Fórumszabályzat