28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Körökre osztott Rainbow Six? [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Baracklekvár
Baracklekvár [1795]
Én szeretem XCom stílust. De. Egy Rainbow Six játéknak nem spanyolviaszokat kellene feltalálnia. A játékosoknak pont megfelelne egy RainbowSix3+RavenShield, vagy RainbowSixVegas1-2 jellegű újabb és újabb játék. Ha XCom-ot akarok, akkor ott a Xenonauts2 és még tucatnyi másik...

Vissza

Fórumszabályzat