28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Clair Obscur: Expedition 33



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7046]
Is-is. Az első táboros megjelenés pl. meglepően visszafogott volt a 33 reakcióit tekintve, de amúgy alapvetően aztán nem volt bajom azzal, ahogy kezelik.

Nekem inkább az szúrt szemet, hogy mennyi dolgot nem kértek számon rajta, ami azért a játékosnak is egyből beriasztott. (Az ilyen "you still haven't told her the truth" szintű mondatokra gondolok. )

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Aribeth
Aribeth [2766]
SPOILER
De ahhoz képest meg rohadt hamar befogadták, neked nem volt ilyen benyomásod?


Szerk: no problem.
(ezt csak poénból)
subject17
subject17 [7046]
Heh, mikor én játszottam, a felállás az volt a fórumon, hogy SG és Peace már rég a végére értek, szóval én elengedtem a külön topik nyitását.

Aritbeth: Másikban írt első spoilerbox első ponttal hard disagree. Pont amiatt volt jó, hogy ugyanolyan tolakodó és idegen volt nekünk játékosként, mint a 33 tagjainak.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat