SPOILER
Az első képnél több dolog kavart be: 1) Úgy emlékeztem, ennél azért jobb volt a grafikája. A Mortal 3-ban a karakterek akkori mércével nézve szinte élethűek voltak, szóval ennyit rontott az egészen a 3D-be vonulás? 2) A két szereplőt nem tudtam hova tenni. Persze most már leesett, hogy a véres csontváz nem egy karakter, hanem egy fatality végeredménye volt. 3) Szintén a copfos ősz karakter (most már sejtem, hogy Fujin) olyan Toshinden-esnek tűnt, de az nem volt választható, maradt az MK IV, de mondom ez minimum 5 évvel korábbi grafika.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

