28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Detto. Én sem tudom, miért nem írtam be elsőre és nyomtam a passzra még 1 képért, ahol persze már olyan egyértelmű volt, hogy tényleg annak is tudnia kell, aki nem játszott vele. Én meg még végig is nyomtam anno.

SPOILER
Az első képnél több dolog kavart be: 1) Úgy emlékeztem, ennél azért jobb volt a grafikája. A Mortal 3-ban a karakterek akkori mércével nézve szinte élethűek voltak, szóval ennyit rontott az egészen a 3D-be vonulás? 2) A két szereplőt nem tudtam hova tenni. Persze most már leesett, hogy a véres csontváz nem egy karakter, hanem egy fatality végeredménye volt. 3) Szintén a copfos ősz karakter (most már sejtem, hogy Fujin) olyan Toshinden-esnek tűnt, de az nem volt választható, maradt az MK IV, de mondom ez minimum 5 évvel korábbi grafika.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Gobiakos
Gobiakos [13332]
A mai megvolt elsőre, de valamiért mégis rányomtam a 2-es gombra. Ott meg már 110%-os volt a biznyosságom. Hál' Istennek sosem játszottam vele, de annyira hírhedt játék lett, hogy még így is simán kitaláltam.

Vissza

Fórumszabályzat