28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld!



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28897]
Battlefield 6 (PC):

Gyors lepörgettem ezt is. Sokkal jobban adta ez a földhözragadtabb és "realisztikusabb" lövölde, mint a CoD. Tényleg minden robban és rombolható, ott érzed magad a háború sűrűjében. A látvány overkill grafikán konkrétan pazar, tényleg szinte filmszerű élményben volt részem. A küldetések izgalmasak és hangulatosak, pörgős volt ez a kis nyúlfarknyi kampány.
Az ellenfelek és a csapattársaink sajnos itt is se**hülyék. Fittyet hánynak mindenre. Lehet épp cafatokra lövik őket vagy konkrétan lángolnak, akkor is rohannak a defibrillátorral és felélesztenek. Lerobbantok egy helikoptert az égről és az égő roncs a csapatomra zuhan, akik sétálnak tovább, mintha mi se történt volna. Keresztül tudok menni rajtuk, így mondjuk létrán mászva nézhettem belülről őket, ahogy áthaladtam rajtuk. Az ilyenek és ehhez hasonlóak azért elég rendesen ki tudnak zökkenteni az amúgy jópofa és élvezetes játékból.
A multi itt sem érdekes számomra, csak erre a részére voltam kíváncsi. És szerintem most ezzel és a Black Ops 7-el bőven ki is merítettem az éves agykikapcs lövölde iránti vágyamat. Ha valaki csak az egyjátékos része miatt venné meg, az szerintem várjon egy nagyon erős leárazást.

Vissza

Fórumszabályzat