28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Divinity címmel készíti új játékát a Larian Studios [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Lehet csak nem jó hangulatban kapott el, de ez így nem igazán adta. Elég bizarr volt és nem feltétlenül a jó értelemben. Talán csak a gyerek jelenléte zökkentett ki, eléggé ütközött a ...nos minden mással, főleg amik az első sorban zajlottak. Pacsi a démon?-nak, zavaromban ez volt a legjobb ami történhetett a faluval.

Feltételezem a d&d licensz kapcsán a viszonylagos szabadság mellett azért még mindig elég sok red tape volt. Saját univerzumukba visszatérve aztán most kiélhetik magukat kötöttségek nélkül. Persze más kérdés, hogy játékélményben ez hogyan köszön majd vissza... Dark Urgenél is olvastam pár eléggé hajmeresztő ötletet, amik talán nem baj, hogy nem kerül(het)tek be a játékba.

Vissza

Fórumszabályzat