28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld!



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
BF6

Kampány --> 3-4 pályát láttam ahogy lányom játszik vele --> szerintem egy forintot nem ér, de gondolom van aki ezért vette..hát az megszívta szerintem!

Multi --> Van benne 200+ órám már szóval merek véleményt alkotni-->

A "gunplay" szerintem rendben van. Persze idomul a trendekhez és COD irányba vitték, de így 40 felett elfogadom, hogy nem a BF2 amit másolni akarnak.

A pályák vegyesek. Van pár telitalálat meg persze néhány olyan amit első kipróbálás vagy 1-2 kihívás miatti kötelező látogatás után vettem is ki a listából.

A Redsec (itteni Warzone) meg hasonló baromságok nem az én világom, így azt is nagy ritkán kihívások miatt látogatom. Én is úgy gondolom hogy itt a trendek követése elvitt egy csomó erőforrást a lényegi játékmódokról...

Balansz problémák vannak szépen / van hova fejlődni! A nagyobb pályák sok szempontból átgondolatlanok vagy egysíkúak. Kb. senki nem medic mert nem éri meg kb. szinte egyik játékmódban sem! Vannak irtó szar fegyverek és persze lézerpontos túltolt cuccok.

A szezon meg 1-2 hetes kihívások elszórakoztatnak, de elég értelmetlenek a jutalmak. Egy komolyabb kiegészítő után lehet majd látni, hogy mennyire akarják csak a pénzt szivattyúzni skinekkel vagy hoznak még rendes tartalmakat is!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat