28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Milyen könyvet olvastok mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Jobb később. Tavaly jött ki "A ​törékeny béke", úgyhogy daráld!
quervo
quervo [2161]
John Scalzi - Vének háborúja

Minek vártam ezzel ennyit? Valószínűleg a militarista volta miatt, de gondolhattam volna, hogy nem csak a csihipuhiról szól, hanem itt tényleg egy alaposan átgondolt, jól felépített, teljes világ várja, hogy felfedezzem. Imádtam a humorát, sok helyen abszurdba csap át.
És igen, így is lehet írni, nem kell ismerni minden karakter hajszínét, magasságát, de még csak az idegen űrhajók kinézetét sem. Végig történik valami, ezért nagyon könnyen csúszik.
Az Ílion/Olümposz után jön a Szellemhadtest.

Vissza

Fórumszabályzat