28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

Nomad_Joe
Nomad_Joe [1]
Anonymus23
1755 levél
"Amit írtam ("utolsó ítélet"), nem csak rám érvényes, vagy csak a keresztényekre."

Kiváncs lennék, hogy az a keresztény pap amelyik "nincs kedvem" kifejezés után nem temette el a nagymamámat az milyen ítéletet fog kapni?
Bűneink megbocsátatnak mondják a papok. De a papoknak miért lehetnek bűneik? Azért mert Isten szolgálják?
Eddig a pontig a csládom vallásos volt, de ekkor elvesztettük a hitünket. Bár szerintem nem az egyház által kellene hívőnek lenni.
Aki nem jár templomba, nem fizet egyházadód attól még lehet valaki nagyon vallásos. Ezen a mondaton nagyon kiakadnak a papok! Miért is? Féltik a pénzüket.
Na mindegy csak érdekesség képpen írtam le. Remélem előőbb vagy utóbb változik ez a hozzáállás.

Csocsi.

Vissza

Fórumszabályzat