28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horrorjátékok



Írd ide hozzászólásod:

kertesz
kertesz [497]
Ha este küldesz egy figyelmezetető e-mail-t, akkor segítek.

PC/PS2/XBOX

Vándor.
Vándor. [64]
Én két játékot nyomok mostanában . Az egyik a Neverwinter Nights , a másik ( ami idekapcsolódik ) a Nocturne !!!!

Nocturne-ről van egy kérdésem ! Valaki a 4 actról az első pályát írja le mit kel csinálni !

Megvannak a kulcsok , kinyítottam a kriptákat , majd helyére toltam az egyik kriptában a kereszteket , és meghúztam a kart . És most ????

Van ki vándor s hazatér

Vissza

Fórumszabályzat