28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Vieri? Passz!
Szerintem csereként biztos, ha úgy állna a meccs, de kezdőként nem hinném!

Ja, és az Internek így is nagyok az esélyei!
Hajrá Inter!

Nekem a Deportivo azért nem tetszik, mert nincs egy igazi nagy múlt a hátuk mögött! Gondolok itt például: BL győzelemre, sok-sok spanyol bajnokságra/kupára, stb..., stb...!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Ghoost
Ghoost [11787]
Télleg Péter, Vieri játszani fog kedden?
Mert az nagyban megnövelné az Inter esélyeit.
A Depor az első most ez kira nagyon.
Jó csapat nem tom mi bajotok velük.

Vissza

Fórumszabályzat