Szerintem csereként biztos, ha úgy állna a meccs, de kezdőként nem hinném!
Ja, és az Internek így is nagyok az esélyei!
Hajrá Inter!
Nekem a Deportivo azért nem tetszik, mert nincs egy igazi nagy múlt a hátuk mögött! Gondolok itt például: BL győzelemre, sok-sok spanyol bajnokságra/kupára, stb..., stb...!
Senki se Szt., csak én!!! :-)
