28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

MAgi
MAgi [1008]
Remélem Inter-Real döntő lesz!

FRZA INTER!!!

Szt. Péter: Vieri valszeg nem játszik, mer' asszem sérült, de délutánra már elolvasom a Sportot, úgyhogy többet tudok.

Egy Inter-Milan meccsnél nem érdemes jóslásokba bocsájtkozni, bármi lehet. Én már arra is felkészültem idegileg, hogy 0-0 lesz és 11-esek. Mert ott biztos nagyon nagy lesz a bekkelés. Meccsnézéshez majd sör kell, meg valami alkoholra nem reagens nyugtató . De hát ez van, itt csak az eredmény a lényeg, és ha Q/ (Cuper) ilyen focival hozza meg a BL serleget, senkit nem fog érdekelni Milánó fekete-kék felében.

"Only human" - Agent Smith

Vissza

Fórumszabályzat