28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

KisBi
KisBi [548]
Nekem 1ik kedvencem a Chievo, pedig ők aztán totál nem nyertek semmit.

Ha mindenki csak a nagy csapatokat szeretné, kb. 12 klub maradna egész európában, mert a többi meccsére nem menne el senki, és szegénykék csődbemennének.

Fuck

Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Az azért már engem sem érdekel!

De valahol ott van az emberben, hogy csak annak a csapatnak szurkol, aki már asszem 8-szor nyerte meg a BL-t (előtte nem ez volt a neve tudom)! Gondolok itt a Real Margitra!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

KisBi
KisBi [548]
Te vagy a kivétel.

Persze engem is érdekel, hogy 4-5 éve mi volt, mert akkor kezdett el érdekelni a foci, de azt letojom hogy xy csapat mit csinált 1962-ben.

Fuck

Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
De te egy kivétel vagy!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

KisBi
KisBi [548]
Engem pl. nem a club multja, hanem a jelenje érdekel.

Fuck

Vissza

Fórumszabályzat