Ha mindenki csak a nagy csapatokat szeretné, kb. 12 klub maradna egész európában, mert a többi meccsére nem menne el senki, és szegénykék csődbemennének.

Fuck
Fórum » Nem számítástechnikai témák

Fuck

Senki se Szt., csak én!!! :-)


Fuck

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Fuck