28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Na! A kedvemért? Még az is lehet, hogy jobb, mint a Borsodi!
Sajna én nem ihatok, csak alkoholmenteset! Még nem vagyok 18!

Meg nem is akarom elb@szni az alakomat!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

MAgi
MAgi [1008]
Soha nem innék fradisört, csak a Borsodi!!!

"Only human" - Agent Smith

Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Ok! A Fradi-sör igen elterjedt BP-n! De Miskolcon is, ha ott laksz, sztem!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

MAgi
MAgi [1008]
Valami sportműsorban hallottam, gőzöm nincs, hogy hol, mikor, lehet, hogy valami meccs alatt, hogy Vieri nem lép pályára már a szezonban.
Ez mondjuk szívás, de Crespo is állat játékos, meg Recoba is jó, szóval nem izgulok emiatt.

Mo.-on FRZA DVTK!!! A fradit nem élem.

...és rendes sört fogok tolni a búrámba holnap! Jó sokat, főleg, ha nyerünk.

"Only human" - Agent Smith

Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Te vagy az én emberem!

Hajrá Inter! (Hajrá FTC)!

Szerintem bőven elég majd csak holnap megtudni.
Az ilyen sérüléseket nyugaton általában (ha kétes, tehát nem annyira veszélyes) mindig "meggyógyítják"!

Igyál alkoholmentessört, mert józannak kell lenni, mikor továbbjutunk!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

MAgi
MAgi [1008]
Remélem Inter-Real döntő lesz!

FRZA INTER!!!

Szt. Péter: Vieri valszeg nem játszik, mer' asszem sérült, de délutánra már elolvasom a Sportot, úgyhogy többet tudok.

Egy Inter-Milan meccsnél nem érdemes jóslásokba bocsájtkozni, bármi lehet. Én már arra is felkészültem idegileg, hogy 0-0 lesz és 11-esek. Mert ott biztos nagyon nagy lesz a bekkelés. Meccsnézéshez majd sör kell, meg valami alkoholra nem reagens nyugtató . De hát ez van, itt csak az eredmény a lényeg, és ha Q/ (Cuper) ilyen focival hozza meg a BL serleget, senkit nem fog érdekelni Milánó fekete-kék felében.

"Only human" - Agent Smith

Vissza

Fórumszabályzat