Sajna én nem ihatok, csak alkoholmenteset! Még nem vagyok 18!
Meg nem is akarom elb@szni az alakomat!

Senki se Szt., csak én!!! :-)
Fórum » Nem számítástechnikai témák

Senki se Szt., csak én!!! :-)
"Only human" - Agent Smith

Senki se Szt., csak én!!! :-)
RZA DVTK!!! A fradit nem élem
.
Jó sokat, főleg, ha nyerünk."Only human" - Agent Smith

Senki se Szt., csak én!!! :-)
RZA INTER!!!
. De hát ez van, itt csak az eredmény a lényeg, és ha Q/ (Cuper
) ilyen focival hozza meg a BL serleget, senkit nem fog érdekelni Milánó fekete-kék felében.
"Only human" - Agent Smith