28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

MAgi
MAgi [1008]
Most olvastam a Nemzeti Sport Online-on, hogy Vieri a vártnál jobban gyógyul, bár lehet, hogy ettől függetlenül nem lép már pályára a szezonban...

Viszont Ronaldo meg úgy néz ki nem lép pályára a Juve ellen, úgyhogy lehet itt még bármi a döntőben. Mondjuk egy Reál-Interre várok, de most már lehet egy Juve-Inter is. (Ja, Makelele sem fog jáccani.)

"Only human" - Agent Smith

Gillette
Gillette [9789]
Én úgy tudom hogy Vieri idén már nem játszik.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Nem rég jelent meg a hír a www.nemzetisport.hu-n, hogy Cuper nem jelölte Vieri-t a csapatba keddre, az elődöntő visszavágójára.

Sajna! Sebaj! Majd a döntőben rúg győztes gólt!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Vissza

Fórumszabályzat