28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
Chievo rulez.(külföldön)

Remélem a Real meg kiesik a picsába.Utálom őket.Hülye nagyképű köcsögök.
A Juvét is rühhellem.De inkább ők.

A másikoldalon meg győzzön a jobbik.Sztem a Milan lesz az.


Visszatérve a hétvégi mecsekhez.
Kiesett a West Ham


Viszonnt nyert a Sociedad
és megelőzte a Realt(most vesztették el a bajnokságot).Hehehehehehe

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Vissza

Fórumszabályzat