Remélem a Real meg kiesik a picsába.Utálom őket.Hülye nagyképű köcsögök.
A Juvét is rühhellem.De inkább ők.
A másikoldalon meg győzzön a jobbik.Sztem a Milan lesz az.
Visszatérve a hétvégi mecsekhez.
Kiesett a West Ham





Viszonnt nyert a Sociedad






és megelőzte a Realt(most vesztették el a bajnokságot).Hehehehehehe
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
