Az ucsó mecsükön 2:2-t játszottak a Biminghammel de úgy hogy a birminghamnek az egész mecsen 2 helyzete volt(amit be is lőttek)míg nekük volt 2 kapufájuk és egyszer a gólvonalról tisztázott az ellenfél védője meg még pár sima helyzetük.Ha nyertek volna akkor aszem benmaradtak volna.Na mindegy ez már nem segít.
Viszont az egyik kedvenc játékosom Paolo Di Canio ezekután lehet hogy abbahagyja.
Nemtom ki hogy van vele de nagy játékos volt.A legemlékezetesebb mozdulata számomra az volt amikor tavaly v. tavaly elött egy mecs döntetlenre állt és a 90.percben az ellenfél kapusa egy szerelés következtében megsérült a 16-oson kívül és miután beadták neki a labdát ahelyet hogy az üresen álló kapuba lőtt volna megfogta hóna alá vette és a kapusra mutatott.
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)



