28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
Ja az előző fordulóban 1:0-ra.

Az ucsó mecsükön 2:2-t játszottak a Biminghammel de úgy hogy a birminghamnek az egész mecsen 2 helyzete volt(amit be is lőttek)míg nekük volt 2 kapufájuk és egyszer a gólvonalról tisztázott az ellenfél védője meg még pár sima helyzetük.Ha nyertek volna akkor aszem benmaradtak volna.Na mindegy ez már nem segít.
Viszont az egyik kedvenc játékosom Paolo Di Canio ezekután lehet hogy abbahagyja.
Nemtom ki hogy van vele de nagy játékos volt.A legemlékezetesebb mozdulata számomra az volt amikor tavaly v. tavaly elött egy mecs döntetlenre állt és a 90.percben az ellenfél kapusa egy szerelés következtében megsérült a 16-oson kívül és miután beadták neki a labdát ahelyet hogy az üresen álló kapuba lőtt volna megfogta hóna alá vette és a kapusra mutatott.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

KisBi
KisBi [548]
Pedig nemrég még a Chelseat is verék.
Sajnálom őket nagyon szurkoltam nekik.

Fuck

Gillette
Gillette [9789]
Jaja.
West Ham Bye


"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

KisBi
KisBi [548]
Már bitos,
hogy kiesett a West Ham, mert akkor
hogy nyert a Sociedad, mert akkor

Fuck

Gillette
Gillette [9789]
Chievo rulez.(külföldön)

Remélem a Real meg kiesik a picsába.Utálom őket.Hülye nagyképű köcsögök.
A Juvét is rühhellem.De inkább ők.

A másikoldalon meg győzzön a jobbik.Sztem a Milan lesz az.


Visszatérve a hétvégi mecsekhez.
Kiesett a West Ham


Viszonnt nyert a Sociedad
és megelőzte a Realt(most vesztették el a bajnokságot).Hehehehehehe

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Vissza

Fórumszabályzat