28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

MAgi
MAgi [1008]
Total Club Manager 2003 - Ez a focis játékok gyöngye!!!

"Only human" - Agent Smith

Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Jaja! Este meccs! Már várom!
És mivel nincsen Sport1-em, ezért a neten nézem online-on a közvetítést!

A szotyolát most ettem meg (mivel ma szereztem meg a Championship Manager 4-et), de a bolt még nyitva van estig!

Hajrá Internazionale!
Hajrá Inter!

Senki se Szt., csak én!!! :-)

Vissza

Fórumszabályzat