Jaja! Este meccs! Már várom!
És mivel nincsen Sport1-em, ezért a neten nézem online-on a közvetítést!
A szotyolát most ettem meg (mivel ma szereztem meg a Championship Manager 4-et), de a bolt még nyitva van estig!
Hajrá Internazionale!
Hajrá Inter!
Senki se Szt., csak én!!! :-)