28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nektek hogy hívják a keresztneveteket?



Írd ide hozzászólásod:

Gubar
Gubar [669]
És a Gubar? Nem nehéz kitalálni annak aki kicsit is utánanéz (a megfelelő helyen).

I'll be here...

Vissza

Fórumszabályzat