csak az olasz bajnokság érdekel, meg a Barcelona
a kupáknak már semmi jelentőségük nincs
ja és csak a MAGYAR FOCI!
ui: Como - Chievo 4 000 néző
Hát ez még néhány magyar pályán is kevés
Szenvedély nélkül a foci halott.
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Hát ez még néhány magyar pályán is kevés
Szenvedély nélkül a foci halott.