28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

toi
toi [913]
gondolom azér mer ők is ott szoktak játszani. lehet h hülyeséget mondok -ha igen ne kövezzetek meg- de ha jól tudom, akkor felváltva szoktak ott játszani

Seed for leechers ... leech to seed

KisBi
KisBi [548]
Hát igen a realnak elúszott a bajnokság...

Nem tudjátok tegnap az Inter pályaválasztóként mért az AC Milan stadionját választotta?

Fuck

toi
toi [913]
ma este a madrid bedarálja a juve-t
ha nem, akkor csöcs van, me úgy néz ki a bajnokság is elúszott

Seed for leechers ... leech to seed

Vissza

Fórumszabályzat