A közvetítő meg aszt mondja:
"Érdekes döntés volt az Inter részéről, hogy a Milan stadionját választották."
Vmi ilyesmit mondott, én meg bedőltem.
Ha ilyen jólinformáltak, akkor no comment...
Fuck
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Fuck

De! Mert ugyanabba a stadionba jáccanak! 
, mindnek külön stadion."Only human" - Agent Smith
Fuck




Seed for leechers ... leech to seed