28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

KisBi
KisBi [548]
Hát biztos.
A közvetítő meg aszt mondja:
"Érdekes döntés volt az Inter részéről, hogy a Milan stadionját választották."
Vmi ilyesmit mondott, én meg bedőltem.
Ha ilyen jólinformáltak, akkor no comment...

Fuck

MAgi
MAgi [1008]
De! Mert ugyanabba a stadionba jáccanak!
Nem úgy mint a sok hüjje pesti csapat , mindnek külön stadion.

"Only human" - Agent Smith

KisBi
KisBi [548]
Hát igen a realnak elúszott a bajnokság...

Nem tudjátok tegnap az Inter pályaválasztóként mért az AC Milan stadionját választotta?

Fuck

toi
toi [913]
ma este a madrid bedarálja a juve-t
ha nem, akkor csöcs van, me úgy néz ki a bajnokság is elúszott

Seed for leechers ... leech to seed

Vissza

Fórumszabályzat