( Nemhogy még mélyládát)
Bár már raktam be a kalaptartóba 2 16-cm-est csakhát egy frankó fejegység kell majd mert nincs ami vezényelje a hangszórókat.
Erősítő nekem a hangszórókhoz nem kéne csak a mélyládához.
Zenithian: régen én is nagy M.A rajongó voltam de ha megfigyeled a tesztekben mindig 2-3. helyen áll szal biztos hogy jó de annyi pénzért ( sőt már olcsóbban is ) van annál jobb is .
