28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

autóhifi



Írd ide hozzászólásod:

Mann
Mann [458]
Akkor neked szerencséd van Lanos-ba 2db 10cm-es hangszórót szereltek. ( Nemhogy még mélyládát)

Bár már raktam be a kalaptartóba 2 16-cm-est csakhát egy frankó fejegység kell majd mert nincs ami vezényelje a hangszórókat.
Erősítő nekem a hangszórókhoz nem kéne csak a mélyládához.

Zenithian: régen én is nagy M.A rajongó voltam de ha megfigyeled a tesztekben mindig 2-3. helyen áll szal biztos hogy jó de annyi pénzért ( sőt már olcsóbban is ) van annál jobb is .

Vissza

Fórumszabályzat