majd a dark campaign (aszonták gyengébb) szerintem sokkal feelingesebb, szal ha befejezted a lightod ess neki, baromi jó, van a varázslócsajszi asszem, lehet ilyen halálvarázslatot venni, ilyen fekete füstel gyilokol, nagyon jól néz ki a fekete halál, amit kiszór, tényleg FEKETE...
