28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Tomsess
Tomsess [1440]
Megkérdeztem azóta egy csillagászathoz értő barátomat és azt mondta,hogy a napokban megyünk keresztül egy meteoresőn.Minden órában 60 meteor.De én még csak vagy hármat láttam.A neve Perzeida.

Ezt a Marsot honnan szedted.Én erről nem hallottam?De érdekel.Szabad szemmel lehet látni?

Vissza

Fórumszabályzat