Meg hogy csak avi-ket akartam preview-olni. De az biztos hogy a régi gép fagyott tőle! Holnap nagy Maiden töltést rendezek, ma kicsit elcsesztem (első kettőnek csak fél perce volt meg, erre kikapcsoltam mindet, a harmadik meg épp lejött és az végig volt. Mik vannak
, dehát új album, ez van
Nem lennék ilyen csóró meg is venném."Ne törődj vele, hogy mit mondanak, Az vagy akinek tartod magad!"
