28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

molzo
molzo [724]
Nekem mindkettő bejön, a Millenium komolyabb, komorabb hangvételű. Az X-Aktákban időnként elég röhelyes részek vannak, de azokat is nagyon bírom.
Gondolom ha megismételték az összes leadott részt, jön az új szezon ahol Mulder ügynök ki fog szálni.

X

Vissza

Fórumszabályzat