28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo II



Írd ide hozzászólásod:

Deyo
Deyo [909]
Ja... az első alkalommal... az új barbimmal players8-ban (mint mindíg) nyomulok és a DenOfEvil-ben levő zombi főnök (most nem jut eszembe a neve) kapásból dobott egy Unique(Felloak) és 2 rare tárgyat... másodszor is kinyírtam de ekkor már "csak" 2 rare tárgyat dobott... lehet, hogy többször kell megölni és akkor megint jobbat dob, de én is olvastam, hogy CSAK az első megöléskor dobnak jól a főellenek
Vmint nemtom milyen sorci-t csinálcs, de arról rebesgetnek, hogy a 3 elem-es sorci életképtelen a nehezebb fokozatokon... a 2 még elmegy, de az 1-es a nyerő... no meg eddig sokan 1-5 pontot költöttek a cold mastery-re (mert nem érte meg), DE most már NEGATÍV-ba is le tudja vinni az ellen resist-jét (csak a maga szempontjából, kivéve immunisok), szal így már 20 pontosan is baromi jó lehet
rage
rage [5115]
Élménybeszámoló folyt:

Ladderes Sorceress-em halad szépen előer, immár 25-ös, s kinyírta Izualt. Itt álltam meg ma.

Eddig három helyen volt gond: Duriel, Mephisto, és most Izual.
Ezek kissé erősek, ám a játék többi része így normálon nem okozott különösebb gondot.

Az Act I-ben kapott kísérőm (az íjas kiscsaj) immár 19-es szintű, 90-et sebez, s egész ügyes
Amikor nem a főellenfél ellen kell küzdeni, tökéletes segítség.
A Sorci Blizzarddal, Chain Lighninggal , s Thunderstormmal (néha Firewall-al) eléggé rendet tud rakni, bár, elég védtelen még szegény, ezért a nem különösebben jó tárgyaimból jó nagy pakolászgatás után legalább azt kihoztam, hogy minden resist 70 fölött legyen.

Amúgy Mephisto igen jól dobott (A Sorcim mf-ja szerintem, épp hogy pozitív pedig , de azt hiszem, 1 gold, 3 sárga, és 1 zöld tárgyat dobott el.

Igaz, mondták, 1.10-es patchnél először mindig jól dob...
Épp emiatt ezt tök egyedül csináltam meg, hogy ne vegyenek fel mindent a party tagok.

Vissza

Fórumszabályzat