28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

mityku
mityku [335]
Koko mekkora szerencséd van!!!
ADSL nagy királyság, nekem csak isdn-em van. Ha viszont nyerek a lottón, mondjuk már ha egy 4-sem lesz akkor skyDSL-t hozatom be a lakásba!!!!

Vissza

Fórumszabályzat