Ehhh, tudod mennyire akartam én ezt?! Nadon-nadon! Ha én nyerek a lottón, akkor valami ultra bika vonalam lesz! Habár errre nem sok az esély, mivel nem lottózok.
Koko mekkora szerencséd van!!!
ADSL nagy királyság, nekem csak isdn-em van. Ha viszont nyerek a lottón, mondjuk már ha egy 4-sem lesz akkor skyDSL-t hozatom be a lakásba!!!!