---
Én mondtam neked!
De az a cigány gyerek is brutál volt!
KoKo
---
Lottózással én is úgy vagyok!
I
Petter Solberg!Abit NF7-S, AMD XP 3000+, Club 3D R. 9600Pro, 1GB RAM (400MHz), P380-as 2.1, 300W-os Codegen, stb...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Petter Solberg!Abit NF7-S, AMD XP 3000+, Club 3D R. 9600Pro, 1GB RAM (400MHz), P380-as 2.1, 300W-os Codegen, stb...