- - - - -
Annyira nem is sz@r!
Grat.!
Z-Master
- - - - -
Na milyen volt a fogorvos?
I
Petter Solberg!Abit NF7-S, AMD XP 3000+, Club 3D R. 9600Pro, 1GB RAM (400MHz), P380-as 2.1, 300W-os Codegen, stb...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Grat.!
Petter Solberg!Abit NF7-S, AMD XP 3000+, Club 3D R. 9600Pro, 1GB RAM (400MHz), P380-as 2.1, 300W-os Codegen, stb...