28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Loeb
Loeb [1280]
OK, azért köszi!

Repülőjegy 184 Euro.. Autóbérlés 271 Euro.. Rálépni a világ leghíresebb Special Stage-re... Felbecsülhetetlen! 2007 Neste Rally

Z-Master
Z-Master [20407]
Uff sry,hogy csak most válaszolok.Sajnos nem tudok sokat róla csak annyit,hogy nem egy élvezetes géém!De van asszem új része PS2-re már.Azt nem tudom,hogy milyen.(majd ha találok vagy megtudok róla vmi infót akkor írom majd)

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Loeb
Loeb [1280]
Apropó X! Z te nagy PS guru vagy, még régebben megjelent PSX-re egy X-es játék (2CD-s)! Tudnál róla mondani valamit?

Repülőjegy 184 Euro.. Autóbérlés 271 Euro.. Rálépni a világ leghíresebb Special Stage-re... Felbecsülhetetlen! 2007 Neste Rally

Vissza

Fórumszabályzat