28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

Petter Solberg
Petter Solberg [1940]
Én is megtettem már vagy 2 hete!

Van vagy 10-15! Bár a legtöbb csak ilyen: "BUÉK!"-os!

Ja, a legjobb: "Ki az a hülye barom állat, aki fennt van karácsony hajnalán?"!

I Petter Solberg!

Abit NF7-S, AMD XP 3000+, Club 3D R. 9600Pro, 1GB RAM (400MHz), P380-as 2.1, 300W-os Codegen, stb...

SShark
SShark [2387]
Közeledünk.... Utánanéztem!! Van egy raklapnyi karácsonyi topic.. Aki újat nyit az egy pirított hógolyó....

Vissza

Fórumszabályzat