Van vagy 10-15! Bár a legtöbb csak ilyen: "BUÉK!"-os!
Ja, a legjobb: "Ki az a hülye barom állat, aki fennt van karácsony hajnalán?"!
I
Petter Solberg!Abit NF7-S, AMD XP 3000+, Club 3D R. 9600Pro, 1GB RAM (400MHz), P380-as 2.1, 300W-os Codegen, stb...