28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

Petter Solberg
Petter Solberg [1940]
Nézem a BOX KLUB-ot, és fórumozok!
Ja, meg tisztítom a fogam közül a kókuszdarabkábat!
Reggel vettem a boltba, de mikor most este felnyitottam kicsit már kezdett megromlani! A leve szinte egyenesen ment a mosogatóba!

I Petter Solberg!

Abit NF7-S, AMD XP 3000+, Club 3D R. 9600Pro, 1GB RAM (400MHz), P380-as 2.1, 300W-os Codegen, stb...

Vissza

Fórumszabályzat