"Szóval szvsz ha nem tudsz valamit, inkább ne írj semmit, mert hülyeség lesz belőle."
Eszembe sincs olyat leírni, amit nem tudok, én sem vagyok hülye!
Csak ezt az infót én biztosnak véltem tudni, mert több helyen is olvastam róla. Ebben a hitben "merészeltem" beleírni. De még1x köszi a kiegészítést, ma is tanultam valamit! 