Imádom az X-Aktákat, minden részét láttam eddig, és természetesen most is nézem a VS3-on!!!
Lenne egy kérdésem hozzátok, hátha tud valaki segíteni. Olvastam a hivatalos honlapon, hogy kiadták a szezonokat DVD-n. Esetleg tudja-e valaki, hogy itt nálunk is megjent-e, egyáltalán meg fog-e jelenni. Én lennék az első, aki megvenné, függetlenül az árától. Tuti nem (lenne) olcsó, mert csak az első szezon 7 CD-s...
Előre is köszi a segítséget!
rit
