Érdekes rész volt és még nincs vége. Az tetszett, hogy Mulder eleinte azt mondta az ügynek semmi köze a hugához, aztán végül már beismerte.
Azért szemetek a sorozat írói. Kiirtják szegény Scully most meg Mulder egész családját. Már nincs senkijük, csak ők vannak egymásnak.