28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PS2: The Third Place



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Alighanem a Sony szlogenje, a Third Place nemsokára új értelmet nyer és nem úgy kell tekinteni, mint a PS2 varázslatos világát, hanem a dobogó alját. A kérdés már csak az, hogy az első és második helyen hogyan fog osztozkodni a PC és az X-Box.

Vissza

Fórumszabályzat