28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Swat 3 probléma



Írd ide hozzászólásod:

Jojo
Jojo [193]
Várom válaszát azoknak akiknek meg van a Swat 3 és tudják aktiválni a kódokat.Aki tudja az írja is le de ne írjon senki szemre hányást amiatt ,hogy kódokkal játszom!!

Vissza

Fórumszabályzat