28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Swat 3 probléma



Írd ide hozzászólásod:

predator
predator [629]
A multifunkciós szerszámmal (F7) kell megbabrálni a bombát. Szerintem jobb, mint a Rainbow six. A konzolt pedig csak angol billentyűzetkiosztás esetén lehet előhozni!

Vissza

Fórumszabályzat