28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Swat 3 probléma



Írd ide hozzászólásod:

Zolee
Zolee [2]
Köszi de azt már próbáltam!
Eddigi próbálkozások:
U- bill.
F7 a szerszám
és utasítottam az embereimet!
Mindhárom esetben az van, hogy úgy néz ki hogy sikerül, de piros lesz a képernyő és
Mission Failed lesz! Tehát nemtudom!

Vissza

Fórumszabályzat